Beran   31.3.2017   Kvido


Kurzy

VELETOV U KOLÍNA - (17. - 19. 03. 2017) TECHNIKA LOREAN I.

datum místo přednášející volná místa finanční požadavky
17.03.2017 - 19.03.2017 Školící centrum VELETOV u Kolína Jaroslav Chvátal 0 3500.00 CZK
(bez ubytování a stravy)

Technika Lorean v samotném důsledku realizuje dva velmi důležité procesy v mikrokosmickém pojetí lidské bytosti s vlivem do makrokosmické oblasti. Série specializovaných metod iniciuje na individuální úrovní fúzi fyziologické DNA s její vysokofrekvenční replikou která se nazývá „Světlená DNA“ a označuje se zkratkou DNAs. Za normálních okolností bohužel disponuje člověk rozštěpenou konfigurací, jež vytváří chronicky extrémně blokující stav na všech úrovní života. Vychází ze základu dlouhodobého výzkumu dr. Garjajeva, dr. Poponina (Rusko), dr. Tagarttové (Kanada), nebo dr. Poppeho (Holandsko).

 

Lektor Jaroslav Chvátal vyučuje tuto techniku úspěšně již 10 let a za tu dobu prošlo branami tohoto kurzu několik set studentů.
 

Druhým zásadním procesem, který se během studia a následné aplikace Techniky Lorean realizuje je postupná fúze klasické formy fyzického Vědomí a pojmového typu paměti s tzv. Hyperprostorovou složkou Vědomí (HP Vědomí), které ve svém výkonu používá nesmírně efektivní strukturální čili obrazovou formu paměti.
 

Ve chvíli kdy jsou tyto dvě základní systémové fúze ustanoveny je daná lidská individualita schopná Vědomě vstoupit do režimu tzv. „Kosmického programovacího jazykav tu chvíli využívá sady speciálních grafických archetypálních nástrojů které obdrží v průběhu studia této techniky, přičemž v své finální podobě se naučí realizovat vlastní archetypální grafické nástroje potřebné pro režim Tvoření a realizace skrze „Kosmický programovací jazyk“. Možnosti využití, tedy aplikace v každodenním životě je tak rozsáhlá, že nemá podle mého názoru smysl zde tyto oblasti vyjmenovávat.

 

A hlavně: úspěšné absolvování Techniky Lorean otevírá bránu k nejnovějším revolučním metodám mentálního inženýrství, práce s bioenergetickým potenciálem své vlastní individuality a tvoření reality:

 

„Metoda S.A.T.I.R.®“ – (Sonicko asociační tvoření Individuální Reality)

 

POZNÁMKA: TI ZÁJEMCI, KTEŘÍ SE OSOBNĚ HLÁSILI PŘÍMO NA NĚKTERÉ Z AKCÍ JAROSLAVA CHVÁTALA NEMUSÍ JIŽ VYPLŇOVAT ELEKTRONICKOU PŘIHLÁŠKU, ALE POTVRDÍ SVOU ÚČAST TELEFONICKY ASISTENTCE ORGANIZÁTORA.

zobrazit více informací

(24.3 - 26.3. 2017 VELETOV U KOLÍNA) - "INKARNOLOGIE"/"RA - ZÁKON JEDNOTY": KOMBINOVANÉ STUDIUM

datum místo přednášející volná místa finanční požadavky
24.03.2017 - 26.03.2017 Školící centrum VELETOV u Kolína Jaroslav Chvátal 0 3000.00 CZK
(bez ubytování a stravy)

Vážení přátelé, již na začátku nového roku 2017, se Vám otevírá jedinečná možnost kombinovaného studia dvou velmi renomovaných oborů "Inkarnonologie" a "RA - Zákona Jednoty" s rozšířeným výkladem včetně praktických cvičení, metod a postupů. Oba dva obory nebyly doposud v České a Slovenské republice prezentovány. Vyjimečnost obou dvou studijních oborů je deklarována již tím, jak často ve svém výkladu se například dr. David Wilcock na tyto zdroje (přdevším na Zákon Jednoty) obrací a cituje je. U "Zákona Jednoty" budou mít nší studenti navíc k dispozici informace, které stojí výrazně nad rámcem oficiálně dostupných dat. Toto kombinované studium v sobě obsahuje dva velmi inkriminované a velmi důležité obory, které když jsou studovány pohromadě vstupují do nádherné synergie.

Kombinované studium "Inkarnologie"/RA - Zákona Jednoty" (s rozšířeným výkladem), je plánováno v základním studijním plánu na 3 roky systémem víkendových seminářů (pátek - neděle) 3x do roka (zima - jaro - podzim). Por zájemce poté bude k dispozici další nástavbová část. Studium je prezentováno takovým způsobem, aby jeho obsah (teoretickou a praktickou část) pochopil každý, se základním vědomostmi z oblasti esoterických a aleternativnéch disciplín. Další podrobnější informace jsou k dispozici po kliknutí na odkaz "více informací".

zobrazit více informací

(28. - 30.4. 2017 VELETOV U KOLÍNA) ESOTERICKÁ ŠKOLA - "UČENÍ PLEJÁD"

datum místo přednášející volná místa finanční požadavky
28.04.2017 - 30.04.2017 Školící centrum VELETOV u Kolína Jaroslav Chvátal 4 3000.00 CZK
(bez ubytování a stravy)

"ESOTERICKÁ ŠKOLA - UČENÍ PLEJÁD" harmonickým způsobem kombinuje teorii s praktickým iniciačním pozadím, staví na přirozených lidských schopnostech a dovednostech, které však uvnitř lidské cicilizace nebyly doposud aktivovány a rozvinuty. Využívá se zde také naprosto jedinečné shody v biochemické a elektromagnetické povaze těla člověka a Plejáďana.

(Plejáďané jsou v podstatě potomci našich předků z Atlantidy, kteří před 12 000 lety v důsledku velkého kataklyzma opustili tuto planetu, aby následně v oblasti hvězdného systému Maya a Taygeta na dvou planetách - jejichž fyzikální a klimatická charakteristika je z 98% stejná jako zde, na Zemi - založili nové kolonie).

Díky tomu, že tito jedinci nemuseli čelit evolučnímu propadu v rámci postkataklyzmatického období a následnému řádění Systému, jako je tomu zde na Zemi, mají před námi zhruba 12 000 let trvající evoluční náskok. Učení Plejád je ve skutečnosti dlouhodobě připravovaný vysoce sofistikovaný projekt předání praktických vědomostí a znalostí, nově aktivoaných dovedností a schopností v prostředí pozemského civilizačnícho schématu.

NA TUTO AKCI JE K DISPOZICI 20 VOLNÝCH MÍST, KTERÉ SE BUDOU ZAPLŇOVAT POSTUPNĚ, TAK JAK BUDOU CHODIT PŘIHLÁŠKY !!!

zobrazit více informací

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Březen
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

statistika TopList


Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Vnímáme soukromí zákazníků jako důležitý prvek důvěry mezi zákazníkem a obchodníkem. Všechna vložená osobní data slouží výhradně potřebám tohoto serveru (k doručení zboží) a nejsou sdílena s žádnou třetí stranou. webdesign Vendys graphics © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal