Ryby   21.2.2017   Lenka


Kurzy

(17. - 19. 2. .2017 VELETOV U KOLÍNA: ODBORNÝ CERTIFIKOVANÝ KURZ: "METODA POZITIVNÍ STIMULACE BIOENERGETICKÝCH TORZNÍCH POLÍ" - DRUHÁ ČÁST SEMÍNÁŘE

datum místo přednášející volná místa finanční požadavky
17.02.2017 - 19.02.2017 Školící centrum VELETOV u Kolína Jaroslav Chvátal 0 3500.00 CZK
(bez ubytování a stravy)

TERMÍN DRUHÉHO SEMINÁŘE PRVNÍ SKUPINY, KTERÁ ABSOLVOVALA PRVNÍ ČÁST VE DNECH 9. - 11. 12. 2016

zobrazit více informací

(24. - 26.2. 2017 - VELETOV U KOLÍNA): "ČTVRTÁ KONFERENCE NA TÉMA EXISTENCE TAJNÝCH KOSMICKÝCH PROGRAMŮ - SDÍLENÍ DAT S "BLUE AVIAN" A NOVINKY"

datum místo přednášející volná místa finanční požadavky
24.02.2017 - 26.02.2017 Školící centrum VELETOV u Kolína Jaroslav Chvátal 0 3000.00 CZK
(bez ubytování a stravy)

TATO V POŘADÍ JIŽ ČTVRTÁ KONFERENCE "BLUE AVIAN + ALIANCE SFÉR" V NÁVAZNOSTI NA TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY MÁ VZHLEDEM K AKTUÁLNÍM UDÁLOSTEM A K UDÁLOSTEM PŘIPRAVOVANÝM V ROCE 2017 MIMOŘÁDNÝ CHARAKTER VRCHOLNÉ DŮLEŽITOSTI - VIZ. DETAILNÍ OBSAHOVÉ PORTFOLIO.

 

Zcela nový informátor způsobil nebývalý rozruch v komunitě výzkumníků fenoménu "UFO" a aktivit zástupců mimozemských civilizací svým prohlášením, že pracoval v několika tajných kosmických programech a zároveň přišel do kontaktu se skupinou mimozemských bytostí, které se objevily uvnitř naší sluneční soustavy. Přes našeho partnera ve Spojených Státech, se nám podařilo zajistit kompletní množství VELMI AKTUÁLNÍCH INFORMACÍ  UVOLNĚNÝCH ČISTĚ PRO TUTO AKCI. Jde o informace v podobě textové, obrazové ale i v podobě video-materiálu. Účastnící této konference budou mít exkluzivní možnost získat komplexní sadu uvolněných dat a to přímo přímo od subjektu "GoodETxSG". Navíc bude možné během této konference interaktivním způsobem tomuto informátorovi položit 20 otázek na které bude jím osobně odpovězeno.

 

Informátor "Corey Good", je pravidelným příznivcům a účatsníkům konferencí, které jsou realizovány pod hlavičkou lektora a publicisty Jaroslava Chvátala, velmi dobře znám. Od léta loňské roku proběhly již dvě konference na téma tajných kosmických projektů, aktivit Aliance a "Bytostí Sfér", resp. "Blue Avian". Situace se začíná celkově přiostřovat. I z tohoto důvodu jsou na tuto třetí konferenci připravy materiály a témata velmi závažného charakteru. Konečně můžete posoudit níže dle obsahového profilu této konference.

 

Níže, je uvedený rozpis témat, které budeme na konferenci probírat. Jednoltivá témata jsou složena z více úrovňových informací. To znamená, že každé téma má několik informačních hladin, přičemž vědomí posluchače, se naladí na tu vrstvu, která odpovídá aktuálnímu duchovnímu a intelektuálnímu vývoji daného jedince. Také bychom chtěli upozornit, že všechna data uváděna v prezentovaných tématech pochází ze tří hlavních informačních zdrojů: 1) Subjekt "GoodETxSG", 2) Aliance Sfér, 3). Blue Avian (Ptačí bytosti). Jednoltivá témata nejsou členěna do konkrétních časů v jednoltivých dnech, neboť posloupnost jejich prezentace bude určena těsně před konferencí. U vybraných témat bude k dispozici doplňkový audio-vizuální materiál s výkladem.

 

UPOZORŇUJEME ZÁJEMCE, ŽE I O TENTO DRUHÝ TERMÍN KONFERENCE MŮŽE BÝT VELKÝ ZÁJEM, (JE VOLNÝCH POUZE 20 MÍST), KTERÉ MOHOU BÝT OBSAZENY BĚHEM NĚKOLIKA DNÍ.  PŘIZPŮSOBTE TOMU TEDY I SVOU AKREDITACI.

 

U JIŽ AKREDITOVANÝCH POSLUCHAČŮ NA PRVNÍ TERMÍN TÉTO KONFERENCE, NENÍ MOŽNÝ PŘESUN DO TOHOTO DRUHÉHO TERMÍNU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

zobrazit více informací

03. - 05. 3. .2017 VELETOV U KOLÍNA: ODBORNÝ CERTIFIKOVANÝ KURZ: "METODA POZITIVNÍ STIMULACE BIOENERGETICKÝCH TORZNÍCH POLÍ"

datum místo přednášející volná místa finanční požadavky
03.03.2017 - 05.03.2017 Školící centrum VELETOV u Kolína Jaroslav Chvátal 10 3500.00 CZK
(bez ubytování a stravy)

Kořeny této metody spočívají v dílčích výzkumných aktivitách vědeckých center v Rusku – Dr. Garjajev, Dr. Poponin, v Kanadě – Lyne Teghrath, USA – Dr. James Rudin, v Holandsku – Dr. Nicholas Pope. Kolem roku 2000 se začala rozvíjet vědecká disciplína zkoumající kvantové jevy v oblasti biologické hmoty a organismu, a to na mikromolekulární a genetické úrovni. Zaměření tímto směrem posunulo lidské poznání v chápání podstaty a možností člověka ve struktuře mikrokosmického charakteru velmi dopředu, a tím získalo evoluční náskok o několik kroků.

Autor této metody - Jaroslav Chvátal vytvořil zcela nový a svým pozitivním praktickým dopadem i ojedinělý nadčasový projekt, který se nazývá "Metoda pozitivní stimulace bioenergetických torzních polí®" (Method of Bioenergy Torsion Fields Positive Stimulation ®). V České a Slovenské republice, s ohledem na tuto metodu, pracuje již celá řada žáků Jaroslava Chvátala.

Studium je vedeno na profesionální a vysoce kvalitní úrovni. Studenti mají k dispozici nejen studijní skripta, ale také alternativní diagnostický nástroj, kompletní mapu torzních polí lidského organismu, set diagnostických pracovních tabulek a další prostředky. Kurz je oficiálně certifikován autorem metody. Zájemci, kteří by se chtěli dozvědět něco více o cílech a pozitivních dopadech výše uvedené metody si mohou přečíst rozhovor s jejím autorem: ZDE

Pro informace organizačního charakteru a další přejděte na detailní popis této studijní akce.

zobrazit více informací

přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2017
Po Út St Čt So Ne
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

statistika TopList


Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Vnímáme soukromí zákazníků jako důležitý prvek důvěry mezi zákazníkem a obchodníkem. Všechna vložená osobní data slouží výhradně potřebám tohoto serveru (k doručení zboží) a nejsou sdílena s žádnou třetí stranou. webdesign Vendys graphics © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal