Ryby   24.2.2018   Matěj


2.- 4. 3. 2018 VELETOV U KOLÍNA - ŠKOLENÍ PRO MAJITELE TITÁNOVÉ PYRAMIDY: "INICIACE ENERGETICKÉHO A DATOVÉHO NASTAVENÍ TITÁNOVÉ PYRAMIDY"

datum typ akce místo země přednášející volná místa finanční požadavky variabilní symbol
02.03.2018 - 04.03.2018 Kurzy Školící centrum VELETOV u Kolína Česká republika Jaroslav Chvátal 0 3500.00 CZK
(bez ubytování a stravy)
02032018

(Na tuto přednášku/kurz se již nelze přihlásit)

Titanová pyramida díky své anorganické koncepci molekulární mřížky a jejímu geometrickému uspořádání, jež odpovídá zákonitostem posvátné geometrie, je jedním z nejmocnějších pozitivních energetických prostředků současné doby. Informace týkající se chemické kvality a způsobu zpracování titanové pyramidy poskytli zástupcům lidského společenství zástupci jednoho konkrétního typu plejádské civilizace.

V současné době probíhá v České republice projekt (jež je momentálně jediným na světě), který poskytuje zájemcům nejkvalitnější formu titánové pyramidy, a to jak po stránce metalické, tak i po stránce energetické.  Vzhledem ke stále narůstajícímu zájmu o tento jedinečný produkt, probíhala výroba "titánové pyramidy" průběžně po celý letošní rok. Současně provádíme systematický výzkum tohoto úžasného vibračního a energetického nástroje.

Plejáďané upozorňují na to, že v současné době mezi nejefektivnější a nejúčinnější energetické zářiče patří "Titanová Pyramida". Jedná se o útvar pyramidového charakteru, který obsahuje nejčistší možnou strukturu prvku titan. Tento prvek v poslední době výrazným způsobem posiluje své charakteristické vlastnosti a stává se z něj nejmocnější energetický nástroj v pozemských podmínkách.

 

OBSAHOVÉ PORTFOLIO KURZU

Teoretická část

a) Tajemství molekulární struktury titánu (esoterické informace zprostředované zástupci plejádské civilizace)

b) Struktura a základní charakteristika energetického pole titánové pyramidy

c) Rozbor pozitivních účinků "titánové pyramidy" na organickou hmotu, anorganickou hmotu a životní prostředí

d) Rozbor neutralizačních účinků  "titánové pyramidy" na chemtrails, destruktivní psychickou a mentální energii, geopatogenní zóny a obecně negativní prekurzory

e) Mentální a obecně energetická hygiena majitele "titánové pyramidy" - popis nejefektivnějších metod

f) Vyžaduje "titánová pyramida" nějaké speciální ošetřování?

g) "Titánová pyramida", jako vysoce účinný ochranný energetický rezonátor

h) Diskuze majitelů "titánové pyramidy" - výměna zkušeností a poznatků

 

Praktická část

a) Individuální instruktáž originálního postupu energetického a datového nastavení "titánové pyramidy" v tzv. "JEDNODUCHÉ ZÁKLADNÍ OPERAČNÍ POZICI" s dominantním účinkem na životní prostředí

b) Individuální instruktáž originálního postupu energetického a datového nastavení "titánové pyramidy" v tzv. "JEDNODUCHÉ REVERZNÍ OPERAČNÍ POZICI" s dominantním účinkem na organickou hmotu a potraviny

c) Individuální instruktáž originálního postupu energetického a datového nastavení "titánové pyramidy" v tzv. "DUÁLNÍ  OPERAČNÍ  STACIONÁRNÍ POZICI - TITÁNOVÝ KRYSTAL" s dominantním účinkem na anorganickou hmotu

d) Individuální instruktáž originálního postupu energetického a datového nastavení "titánové pyramidy" v tzv. "DUALNÍ  OPERAČNÍ ROTAČNÍ/TORZNÍ POZICI"  - STATUS VIRGINALIS PUDORYS" s dominantní účinkem na cizí nežádoucí hyperezonanční energie mentálního a psychického charakteru

e) Individuální instruktáž originálního postupu energetického a datového nastavení "titánové pyramidy" s aktivací silné synergie na hmotu s fulerenovými vazbami (ŠUNGIT)

f) Individuální instruktáž originálního postupu energetického a datového nastavení "titánové pyramidy" s aktivací siné synergie na hmotu s křemíkovými vazbami (KŘIŠŤÁL)

g) Individuální instruktáž originálního postupu aktivace tzv. "hyperprostorových elekro-gravitačních vln" s efektem úspory energie (například u motorových vozidel)

h) A mnohé další.....

UPOZORNĚNÍ: TENTO KURZ JE URČEN VÝHRADNĚ PRO MAJITELE "TITÁNOVÝCH PYRAMID"!!  VEZMĚTĚ SI PROSÍM SEBOU VŠECHNY "TITÁNOVÉ PYRAMIDY", KTERÉ MÁTE K DISPOZICI, ABYSTE U KAŽDÉ MOHLI REALIZOVAT NÁCVIK POTŘEBNÝCH DRUHŮ NASTAVENÍ/AKTIVACE!!

 

ORGANZAČNÍ INFORMACE

Začátek konference: 2. 03. 2018 v 11.00 hodin

Ukončení konference: 4. 04. 2018 ve 12.00 hodin

Vstupné (cena školení): 3500,-Kč

Pro všechny účastníky konference je zabezpečena plná penze (snídaně - oběd - večeře) + ubytování za bezkonkurenční cenu: 500,-Kč./1 den

Strava ve variantě bezmasé i masité.

Na všech pokojích je sociální zařízení, TV + internet (pouze dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje), jednolůžkové pokoje nemáme v nabídce

K dispozici je sauna, vířivka, venkovní bazén, tenisové kurty, badminton a další.

Změna programu vyhrazena.

Pozorně si přečtěte obchodní podmínky v průběhu realizace přihlášky. Zálohu ve výši 1000,-Kč zasílejte na účet 180624020/0300 (ČSOB), var. symbol 02032018 nejpozději do 26. 2. 2018

Vezměte si sebou psací potřeby. Informace je možné se souhlasem přednášejícího nahrávat.

Na akci není přípustné požívání alkoholických nápojů nebo jakýchkoliv omamných či psychotropních látek.

Jakékoliv další dotazy lze uvést do poznámek v přihlášce a nebo zaslat na e-mailovou adresu provozovatele těchto stránek, případně na tel. 737 17 45 37.

Adresa školícícho zařízení: "Sporthotel Relax", Veletov 106, http://www.sporthotelrelax.cz/ (na internetových stránkách je možnost interaktivní prohlídky zařízení)


Jaroslav Chvátal

Jaroslav Chvátal, nar. 1967 je provozovatelem těchto internetových stránek prostřednictvím vlastních společností Matrix Consulting s.r.o. a Studio Esoterních Věd. V roce 1990 byl jedním ze zakládajících členů tehdejší Československé archeoastronautické společnosti a aktivně se podílel na výzkumu anomálních jevů v prostředí České a Slovenské republiky.

V letech 1990 - 1993 se stal žákem předního evropského energoterapeuta Andrzeje Lewandovského v Polské republice. Na toto studium pak navazuje tříleté působení ve specializovaném středisku pro výcvik lektorů alternativních disciplín v Holandsku. V tomto prostředí se setkává a navazuje kontakty s celou řadou osobností, se kterými v budoucnosti aktivně rozvíjí spolupráci.

V roce 1996 se stává písemným korespondentem společnosti Lucis Trust se sídlem v Londýně, kterou je zároveň autorizován do projektu esoterní školy Akademie Planetárního Vědomí Sedmi Paprsků. Zároveň aktivně rozvíjí přednáškovou činnost a to především v České a Slovenské republice.

Od roku 2001 navazuje kontakt s americkými společnostmi Leading Research Group se sídlem v Yelmu a s The Academy for Future Science se sídlem v Los Geitos v Kalifornii. V prostředí České a Slovenské republiky zakládá rozsáhlý nadčasový multiplicitní studijní projekt Modré Světlo, který se postupně stává velmi vyhledávanou prestižní studijní aktivitou v prostředí Střední Evropy.

V tomto roce také spouští první verzi internetových stránek Matrix-2001.cz, které se za dobu své osmileté existence rozvinuly až do podoby tohoto portálového prostředí, které je druhým nejvyhledávanějším virtuálním prostředí alternativních informací v České a Slovenské republice.

Zároveň ve spolupráci se zahraničními odborníky se pouští do osobního výzkumu praktického využití skrytých mentálních schopností lidského organismu. Tato badatelská činnost nakonec vyústila ve vznik odborných kurzů:A.S.H.A., Technika Lorean a S.A.T.I.R. - Sonicko-Asociační tvorba individuální reality&. Souběžně rozvíjí nové metody praktického sebepoznání s využitím specifických prostředku lidské přirozenosti. Všechny tyto vědomosti a znalosti uplatňuje v odborných kurzech Archetypální numerologie,Zulský Tarotový Systém a Astropsychologie Nového Milénia. Jeho kurzy jsou postavené na nových a aktuálních myšlenkách i objevech, klade důraz na odbornou erudovanost a hloubku informací, rozhodující je také kamarádské prostředí ve studijním kolektivu. Více v "curiculum vitae" na úvodní stránce.


Aktuální
možnost studia
  • V současnosti není vypsán žádný volný termín přednášky/kurzu ani není možné se přihlásit do žádné ze tříd jednotlivých projektů.
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Únor
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

statistika TopList


Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Vnímáme soukromí zákazníků jako důležitý prvek důvěry mezi zákazníkem a obchodníkem. Všechna vložená osobní data slouží výhradně potřebám tohoto serveru (k doručení zboží) a nejsou sdílena s žádnou třetí stranou. webdesign Vendys graphics © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal