Vodnář   24.1.2017   Milena


Speciální akce

26. - 29.1.2017 - VELETOV U KOLÍNA: "ČTVRTÁ KONFERENCE NA TÉMA EXISTENCE TAJNÝCH KOSMICKÝCH PROGRAMŮ - SDÍLENÍ DAT S "BLUE AVIAN" A NOVINKY"

datum místo přednášející volná místa finanční požadavky
26.01.2017 - 29.01.2017 Školící centrum VELETOV u Kolína Jaroslav Chvátal 0 3000.00 CZK
(bez ubytování a stravy)

TATO V POŘADÍ JIŽ ČTVRTÁ KONFERENCE "BLUE AVIAN + ALIANCE SFÉR" V NÁVAZNOSTI NA TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY MÁ VZHLEDEM K AKTUÁLNÍM UDÁLOSTEM A K UDÁLOSTEM PŘIPRAVOVANÝM V ROCE 2017 MIMOŘÁDNÝ CHARAKTER VRCHOLNÉ DŮLEŽITOSTI - VIZ. DETAILNÍ OBSAHOVÉ PORTFOLIO.

 

Zcela nový informátor způsobil nebývalý rozruch v komunitě výzkumníků fenoménu "UFO" a aktivit zástupců mimozemských civilizací svým prohlášením, že pracoval v několika tajných kosmických programech a zároveň přišel do kontaktu se skupinou mimozemských bytostí, které se objevily uvnitř naší sluneční soustavy. Přes našeho partnera ve Spojených Státech, se nám podařilo zajistit kompletní množství VELMI AKTUÁLNÍCH INFORMACÍ  UVOLNĚNÝCH ČISTĚ PRO TUTO AKCI. Jde o informace v podobě textové, obrazové ale i v podobě video-materiálu. Účastnící této konference budou mít exkluzivní možnost získat komplexní sadu uvolněných dat a to přímo přímo od subjektu "GoodETxSG". Navíc bude možné během této konference interaktivním způsobem tomuto informátorovi položit 20 otázek na které bude jím osobně odpovězeno.

 

Informátor "Corey Good", je pravidelným příznivcům a účatsníkům konferencí, které jsou realizovány pod hlavičkou lektora a publicisty Jaroslava Chvátala, velmi dobře znám. Od léta loňské roku proběhly již dvě konference na téma tajných kosmických projektů, aktivit Aliance a "Bytostí Sfér", resp. "Blue Avian". Situace se začíná celkově přiostřovat. I z tohoto důvodu jsou na tuto třetí konferenci připravy materiály a témata velmi závažného charakteru. Konečně můžete posoudit níže dle obsahového profilu této konference.

 

Níže, je uvedený rozpis témat, které budeme na konferenci probírat. Jednoltivá témata jsou složena z více úrovňových informací. To znamená, že každé téma má několik informačních hladin, přičemž vědomí posluchače, se naladí na tu vrstvu, která odpovídá aktuálnímu duchovnímu a intelektuálnímu vývoji daného jedince. Také bychom chtěli upozornit, že všechna data uváděna v prezentovaných tématech pochází ze tří hlavních informačních zdrojů: 1) Subjekt "GoodETxSG", 2) Aliance Sfér, 3). Blue Avian (Ptačí bytosti). Jednoltivá témata nejsou členěna do konkrétních časů v jednoltivých dnech, neboť posloupnost jejich prezentace bude určena těsně před konferencí. U vybraných témat bude k dispozici doplňkový audio-vizuální materiál s výkladem.

 

UPOZORŇUJEME ZÁJEMCE, ŽE NA TUTO KONFERENCI JE VOLNÝCH POUZE 20 MÍST, KTERÉ BÝVAJI OBSAZENY BĚHEM NĚKOLIKA DNÍ.  PŘIZPŮSOBTE TOMU TEDY I SVOU AKREDITACI.

zobrazit více informacíTento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Vnímáme soukromí zákazníků jako důležitý prvek důvěry mezi zákazníkem a obchodníkem. Všechna vložená osobní data slouží výhradně potřebám tohoto serveru (k doručení zboží) a nejsou sdílena s žádnou třetí stranou. webdesign Vendys graphics © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal