Váhy   23.9.2017   Berta


13. - 15.10. 2017 PRVNÍ STŘEDOEVROPSKÁ ŠKOLA ESOTERNÍ IKONOGRAFIE

datum typ akce místo země přednášející volná místa finanční požadavky variabilní symbol
13.10.2017 - 15.10.2017 Kurzy Školící centrum VELETOV u Kolína Česká republika Jaroslav Chvátal 20 3500.00 CZK
(bez ubytování a stravy)
13102017

přihlásit se

OBECNÉ INFORMACE K ZÁKLADNÍ OBSAHOVÉ NÁPLNI ŠKOLY

Schopnost identifikovat a správně analyzovat tuto symboliku je důležitou náplní výše uvedené studijního projektu. V navrženém rozměru se student naučí pracovat s ikonografickými funkcemi v oblasti důležitých esoterických literárních děl, malířských a sochařských děl rozdělených do časových strunových pásem a kultur v prostředí našeho světa. Speciální oblasti pak zahrnují studium klasické symboliky (např. tzv. „křížová symbolika“), astrologické symboliky, tarotové symboliky atd.

Po úvodním studijním setkání bude mít každý student k dipozici speciální studijní skripta, která budou koncipována tak, aby v nich byly nalazeny vždy všechny základní klíče vysvětlení k aktuálně probíraným tématům. Studenti budou v průběhu každého studijního setkání interantivně vnoření do datové projekce na plátně, takže budou moci přímo v praxi uplatňovat a zkoušet nabyté znalosti a vědomosti. Samozřejmostí bude také precizní slovní doprovod lektora včetně osobních pohovorů a konzultací. Studenti si mohou tvořit z každého studijního setkání audio nahrávky pro vlastní potřebu.

Základním cílem činnosti „První Středoevropské Školy Esoterní Ikonografie“, je předat studentům komplexní zasvěcující praxi vedoucí ke schopnosti číst ve skryté symbolice a kódech a tím si podstatným způsobem zvyšovat potenciál vědomostí – především těch, které jsou prakticky nedostupné klasickému člověku.

 

ZÁKLADNÍ ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Vstupné (cena školení): 3000,-Kč

Pro všechny účastníky konference je zabezpečena plná penze (snídaně - oběd - večeře) + ubytování za bezkonkurenční cenu: 500,-Kč./1 den

Strava ve variantě bezmasé i masité.

Na všech pokojích je sociální zařízení, TV + internet (pouze dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje). Jednolůžkové pokoje nejsou v nabídce.

K dispozici je sauna, vířivka, venkovní bazén, tenisové kurty, badminton a další.

Změna programu vyhrazena.

Pozorně si přečtěte obchodní podmínky v průběhu realizace přihlášky. Zálohu ve výši 1000,-Kč zasílejte na účet 280540588/0300 (ČSOB), var. symbol 13102017 nejpozději do 5. 10. 2017 (POZOR! ZMĚNA ČÍSLA ÚĆTU)

Zahraniční účastnící konference nemusí platit zálohu předem. Celou částku zaplatí na místě v hotovosti.

Ubytování a stravu je možné platit na místě platební kartou.

Všichni aktivně přihlášení jedinci budou zhruba 14 dni před začátkem akce kontaktování prostřednictvím "sms" na tel. číslo uvedené v příhlášce ohledně potvrzení účasti na akci a budou jim sděleny další organizační podrobnosti.

Vezměte si sebou psací potřeby. Informace je možné se souhlasem přednášejícího nahrávat.

Jakékoliv další dotazy lze uvést do poznámek v přihlášce a nebo zaslat na e-mailovou adresu provozovatele těchto stránek.

Adresa školícícho zařízení: "Sporthotel Relax", Veletov 106,   http://www.sporthotelrelax.cz/ (na internetových stránkách je možnost interaktivní prohlídky zařízení)


Jaroslav Chvátal

Jaroslav Chvátal, nar. 1967 je provozovatelem těchto internetových stránek prostřednictvím vlastních společností Matrix Consulting s.r.o. a Studio Esoterních Věd. V roce 1990 byl jedním ze zakládajících členů tehdejší Československé archeoastronautické společnosti a aktivně se podílel na výzkumu anomálních jevů v prostředí České a Slovenské republiky.

V letech 1990 - 1993 se stal žákem předního evropského energoterapeuta Andrzeje Lewandovského v Polské republice. Na toto studium pak navazuje tříleté působení ve specializovaném středisku pro výcvik lektorů alternativních disciplín v Holandsku. V tomto prostředí se setkává a navazuje kontakty s celou řadou osobností, se kterými v budoucnosti aktivně rozvíjí spolupráci.

V roce 1996 se stává písemným korespondentem společnosti Lucis Trust se sídlem v Londýně, kterou je zároveň autorizován do projektu esoterní školy Akademie Planetárního Vědomí Sedmi Paprsků. Zároveň aktivně rozvíjí přednáškovou činnost a to především v České a Slovenské republice.

Od roku 2001 navazuje kontakt s americkými společnostmi Leading Research Group se sídlem v Yelmu a s The Academy for Future Science se sídlem v Los Geitos v Kalifornii. V prostředí České a Slovenské republiky zakládá rozsáhlý nadčasový multiplicitní studijní projekt Modré Světlo, který se postupně stává velmi vyhledávanou prestižní studijní aktivitou v prostředí Střední Evropy.

V tomto roce také spouští první verzi internetových stránek Matrix-2001.cz, které se za dobu své osmileté existence rozvinuly až do podoby tohoto portálového prostředí, které je druhým nejvyhledávanějším virtuálním prostředí alternativních informací v České a Slovenské republice.

Zároveň ve spolupráci se zahraničními odborníky se pouští do osobního výzkumu praktického využití skrytých mentálních schopností lidského organismu. Tato badatelská činnost nakonec vyústila ve vznik odborných kurzů:A.S.H.A., Technika Lorean a S.A.T.I.R. - Sonicko-Asociační tvorba individuální reality&. Souběžně rozvíjí nové metody praktického sebepoznání s využitím specifických prostředku lidské přirozenosti. Všechny tyto vědomosti a znalosti uplatňuje v odborných kurzech Archetypální numerologie,Zulský Tarotový Systém a Astropsychologie Nového Milénia. Jeho kurzy jsou postavené na nových a aktuálních myšlenkách i objevech, klade důraz na odbornou erudovanost a hloubku informací, rozhodující je také kamarádské prostředí ve studijním kolektivu. Více v "curiculum vitae" na úvodní stránce.
Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Vnímáme soukromí zákazníků jako důležitý prvek důvěry mezi zákazníkem a obchodníkem. Všechna vložená osobní data slouží výhradně potřebám tohoto serveru (k doručení zboží) a nejsou sdílena s žádnou třetí stranou. webdesign Vendys graphics © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal