Lev   16.8.2018   Jáchym


Kurzy

12.- 14. 10. 2018 VELETOV U KOLÍNA - ŠKOLENÍ PRO MAJITELE TITÁNOVÉ PYRAMIDY: "INICIACE ENERGETICKÉHO A DATOVÉHO NASTAVENÍ TITÁNOVÉ PYRAMIDY"

datum místo přednášející volná místa finanční požadavky
12.10.2018 - 14.10.2018 Školící centrum VELETOV u Kolína Jaroslav Chvátal 0 3500.00 CZK
(bez ubytování a stravy)

Toto je druhý termín školení pro aktuální držitele titánové pyramidy. Přihlásit se mohou i starší držitelé titánové pyramidy, kteří se doposud tohoto školení neúčastnili. Zájemci o školení v tomto termínu si mohou podat elektronickou přihlášku.

I průběhu letošního roku, se zvedl obrovský zájem o náš specializovaný produkt - "TITÁNOVÁ PYRAMIDA", který je vyráběn za velmi náročných podmínek, přesně podle sdíleného postupu, který byl získán od zástupců plejádské civilizace. V průběhu celého tohoto roku jsme od držitelů "titánové pyramidy" průběžně získávali velmi zajímavé postřehy a poznatky. Zároven jsme dostávali další žádosti o možnost zakoupení tohoto nadčasového produktu, byť jsme vyčerpali výrobní kapacity pro letošní rok.

Zároveň se však množily žádosti ze strany majitelů "titánové pyramidy" ohledně konkrétního praktického zaškolení do práce s "titánovou pyramidou", tak aby dokázali její uživatelé vědomě nastavit a poté následně i prakticky využít její potenciál v maximální možné míře, neboť informace zprostředkované v "hlavním článku", jsou nedostatečného charakteru. Z tohoto důvodu, během podzimních měsíců, připravil pan Jaroslav Chvátal obsahové portfolio jednorázového třídenního kurzu, který by měl zájemcům poskytnout vyčerpávající možnosti různých forem a variant využití "titánové pyramidy" v praxi. Další informace jsou k dispozici v detailním popisu tohoto kurzu. Prostudujte si také důležité informace uvedené: zde, zde a zde.

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k tomu, že se lektor musí věnovat každému účastníkovi kurzu individuálně, je kapacita této akce bohužel omezena zhruba 20-ti volnými místy, které budou zaplňovány postupně podle uhrazené zálohy.

zobrazit více informací

Aktuální
možnost studia
  • V současnosti není vypsán žádný volný termín přednášky/kurzu ani není možné se přihlásit do žádné ze tříd jednotlivých projektů.
přednášky, kurzy a školení Jaroslava Chvátala

Kalendář akcí

Březen
2018
Po Út St Čt So Ne
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

přednášky
kurzy a semináře
letní týdenní semináře
speciální akce
více akcí v jeden den

statistika TopList


Tento server dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů. Vnímáme soukromí zákazníků jako důležitý prvek důvěry mezi zákazníkem a obchodníkem. Všechna vložená osobní data slouží výhradně potřebám tohoto serveru (k doručení zboží) a nejsou sdílena s žádnou třetí stranou. webdesign Vendys graphics © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal